Apartamenty "Tabak" - DUCEapartman

Duce jest bardzo spokojnym miejscem, otoczone przez Adriatyk oraz górskim lancuchem Mosor. Apartamenty Tabak znajdują się w Duće - 2 km od Omiš. Duće są dobrze znane przez 5 km piaszczystej plaży, które czynią go idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi i młodzieżą, którzy szukają zabawy.

To jest 2 km od ujścia rzeki Cetina. Użytkownicy, którzy poszukują wyzwanie i przygoda mogą cieszyć się niezapomnianym przeżyciem rafting na górnym przepływu rzeki Cetina. Pasmo górskie pokryte bujnymi lasami sosnowymi, rozprzestrzenia sie wzdluz linii brzegowej. Duce to urocze miejsce w samym sercu Dalmacji z pieknymi krajobrazami.

OMIS - Miasteczko i port u ujscia rzeki Cetiny w rejonie zwanym Poljicko Primorje, 26 km na poludniowy-wschód od Splitu. Podstawa gospodarki jest uprawa roli, rybolóstwo, przemysl odziezowy i spozywczy oraz turystyka. Przestrzenne piaszczyste plaze rozciagaja sie od Dlugiego Rata na zachodzie do Ravnica na wschodzie. Od dekady zajmujemy sie turystyka oferujac naszym gosciom i jednoczesnie zapewniajac im wspaniale wakacje w swoich apartamentach. Staramy sie z roku na rok dopasowywac i spelniac upodobania naszych gosci by spedzili w naszej apartamenty Tabak jak najlepszy wypoczynek. Dom Tabak oferuje prywatne apartamenty, położone w pierwszej linii od morza, zaledwie 20 m od plaży. W parterze znajduje się duży taras otoczony śródziemnomorskim rośliny. W przedniej części tarasu są dwa apartamenty: A4 (dla sześciu osób max) i A3 (dla czterech osób max.) Znajdują się również dwa apartamenty na pierwszym piętrze: A1 (dla 2-5 osób) z balkonem z pięknym widokiem do morza i Apartament A2 (dla dwóch osób) z widokiem na góry. Dom posiada prywatnego parkig. Ceny wahają się od 25 do 60 euro, w zależności od sezonu i liczby osób. Apartamenty są klimatyzowane, wyposażone w telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do internetu.

www.chorwacja.toplista.pl
©2008 Tabak Company | Contact @ : info@duceapartman.com
eXTReMe Tracker